Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše služby

Naše služby

Provedeme vás bezpečně realitním obchodem od A do Z!

Nákup a prodej nemovitosti s námi zvládnete bez stresu a starostí!

 

 
PŘEDPRODEJNÍ SERVIS

Naši zkušení makléři nejprve provedou stavebně technické zhodnocení nemovitosti, stanoví její optimální tržní hodnotu a profesionálně nafotí nemovitost za účelem nabídky na inzertních portálech.

INZERCE na 30 realitních portálech po celé České republice

Naše společnost Reality Stromšíková s.r.o. zprostředkovává svým klientům inzerci jejich nemovitostí na celkem 30 realitních portálech po celé České republice, vč. srealit, reality idnes, eurobydlení, propagaci na FB apod., díky čemuž jsme schopni oslovit nepoměrně větší množství potencionálních kupujících, než se daří samotným prodávajícím. Celá řada nejznámějších portálů je navíc zpoplatněna nemalými částkami, které však v případě spolupráce hradí v celé výši naše společnost. Jelikož zajistíme inzerci Vaší nemovitosti po celé ČR, daří se oslovit též klienty z různých regionů.

INTERNÍ DATABÁZE KLIENTŮ

Díky naší interní databází zájemců o koupi nemovitostí prodáváme nemovitosti rychle a efektivně.

PROFESIONÁLNÍ VEDENÍ PROHLÍDKY

Naši makléři mají mnohaleté zkušenosti a vysoce profesionální přístup, který stále zdokonalují formou odborných školení a konferencí.

PRÁVNÍ SLUŽBY

Součástí našich služeb je kvalitní právní servis, tj. vyhotovení smluv o smlouvě budoucí, kupních smluv, vyřešení případných exekucí, výmazy zástavních práv, předkupních práv, zřízení či zrušení služebností apod. Samozřejmostí je advokátní úschova kupní ceny. Rovněž za Váš vyřídíme byrokratické a mnohdy náročné vyjednávání s bankovním ústavem, je-li kupní cena kupujícím hrazena z úvěru, což je dnes poměrně častý způsob financování nákupu nemovitosti. Využíváme služeb finančního poradce s více jak 20 letou praxí na trhu.

SPRÁVNÍ POPLATKY

Uhradíme za vás poplatek na katastru nemovitostí. Zajištění vkladu do katastru nemovitostí a komunikace s pracovníky katastru je u nás samozřejmostí.

PRŮKAZ EKERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Dále  zajistíme vypracování průkazu energetické náročnosti budovy.

POPRODEJNÍ SERVIS

Zajistíme předání Vaší nemovitosti spolu s předávacím protokolem, přehlášení energií, vymalování či vyklizení  nemovitosti našimi zaměstnanci.

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?